© 2019 GR group
ВАЩУК ОЛЕСЯ ПЕТРІВНА
+38 (044) 333 60 19
V-Card
vashchuk@grp.kiev.ua
Wiki
Генеральний директор компанії GR Group, Доктор юридичних наук
Освіта

Олеся Ващук має п'ятнадцятирічний досвід роботи в юридичній, освітній та громадських сферах. Отримала науковий ступінь доктора юридичних наук в Національному університеті «Одеська юридична академія», ступінь магістра (облік і аудит) в Приазовському державному технічному університеті та ступінь магістра психології в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені Ушинського.

Досвід

Практичний досвід в сфері представництва інтересів з 2004 р.;
Наукова та викладацька діяльність з 2006 р.;
Юридична практика у галузях господарського та податкового права з 2008 р.;
Працюючи в Громадській організації «Інноваційний університет» в Україні впроваджує проєкти з оптимізації нормативного забезпечення в сфері освіти. Раніше працювала з університетом з питань юридичної допомоги, організації освітнього процесу та інформаційно-аналітичного забезпечення. Виступала в якості експерта з питань освіти, досліджень і правових питань в Україні, Польщі, Литві, Угорщині, Румунії, Німеччині, Словаччині, Білорусі, Латвії, Молдові та ін. Володіє виразними навичками організації та координації проєктів.

Публікації

Автор понад 170 наукових і публіцистичних праць. Концентрується на питаннях оптимізації дійсності, дослідження інформації, стратегічному плануванні та розвитку методів вирішення спорів.
Життєве кредо
«Життя – це життя»
Професійне кредо
«Робота – це моє хоббі»
Особисте кредо
«З кожним днем я змінююся на краще»